Tydzień Bezpieczeństwa

W dniach 18-22 maja br. wzięliśmy udział w Tygodniu Bezpieczeństwa organizowanym przez firmę budowlaną Skanska. Działania te, przeprowadzane co roku przez sygnatariuszy Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, mają na celu zwiększanie bezpieczeństwa w miejscu pracy poprzez szkolenia, prezentacje i warsztaty z bardzo szerokiego zakresu BHP.

W ramach akcji odwiedziliśmy budowy Skanska w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie. Pracownikom Skanska oraz firm podwykonawczych przekazywaliśmy informacje na temat dobrych praktyk w ochronie przed hałasem oraz za pomocą specjalnego, dźwiękowego symulatora przedstawialiśmy skutki niestosowania środków ochrony słuchu podczas pracy w hałasie. Jednocześnie przeprowadzaliśmy badania słuchu pracowników w mobilnym centrum badań słuchu – Słuchobusie.

Akcje we wszystkich lokalizacjach cieszyły się dużą popularnością. Mamy nadzieję, że każdy z pracowników będzie zawsze pamiętał o tym, jak ważne jest chronienie słuchu, aby cieszyć się nim w pełni jak najdłużej.

SKANSKA-orig-logo-RGB-534

 2015-05-21 10.03.39 2015-05-21 09.51.47

 
 •  
   
   
 •  
   
   
 •  
   
   
 •